13:40
Rozcestník:

Domy z masivu.cz

Novinky:

28.8.2015 Úspěšný gastro provoz vyžaduje originální a kvalitní nábytek

Zařizujete nově nebo rekonstruujete gastro provozovnu a chcete svým zákazníkům poskytnout něco více, než obyčejnou a obvyklým způsobem zařízenou restauraci, kavárnu, bar či jiný gastro podnik?

Celý článek


Idea masivních domů ze dřeva

Dřevo patří mezi nejstarší stavební materiály. Dřevěné domy jsou hojně rozšířeny v oblastech poblíž polárního kruhu i v tropech, tedy všude tam, kde je vhodné dřevo dostupné. V období prudkého rozvoje stavebních materiálů byla jeho funkce jako materiálu pro nosné konstrukce u nás dlouhá léta opomíjena, v mnoha okolních i více či méně vzdálených zemích však tato tradice přerušena nebyla a byly rozvíjeny dokonalejší stavební systémy výroby stavebních konstrukcí.

Jedním ze systémů je masivní dřevěná stěna (Massiv Holz Mauer) - MHM systém, který v sobě spojuje využití vlastností masivního dřeva s výhodami moderních technologií výstavby. Umožňuje vysokou variabilitu architektonického řešení domu.

Proč MHM ?
Masivní dřevostavba bez folií, lepidel a chemie splňující nároky kladené na nizkoenergetické a pasivní domy s perfektním vnitřním klimatem. Ty opravdu zásadní důvody k bydlení v našich domech najdete v kapitole "Proč MHM?".


Půjčovna paintball military zbraní je nejlepší ta na Praze 9. Paintball půjčovna Praha. Naopak, pokud byste si chtěli užít na sněhu, doporučujeme půjčovnu sněžnic také v Praze. Mají slušné vybavení za perfektní cenu.(C) 2024 Domy z masivu.cz